ETSZK Hírarchívum  --  ETSZK 2014. Május

2014. május 30.

Az Oklevélátadó időpontja: 2014. június 27. ( péntek ) 10 óra
helye:
József Attila Tanulmányi és információs Központ, Szeged, Ady tér 10.(TIK)
A TIK megközelítése, parkolási lehetőségek

Az Oklevélátadó ünnepségen történő részvétel feltételei:

• sikeres záróvizsgával és nyelvvizsgával (vagy határozattal elismert mentességgel) kell rendelkezni;
  • az oklevélátadón való részvétel díját (5000 forint - tartalmazza a talártisztítás, nyomtatvány-költségek, ünnepség díját) rendezni kell;
  • pénzügyi, eszköz, könyvtár, illetve bármilyen egyéb (pl: köpeny) tartozás rendezése (a leszerelési lapon minden illetékes aláírásának szerepelnie kell) - letölthető a Kar weboldaláról;
  • a kar által használatos talárt kell viselni.

Egyéb tudnivalók:

• a végzősök 9.30-kor foglalhatják el helyüket a Kongresszusi teremben (kérjük a pontos megjelenést!);
  • a meghívott vendégek 9.45-kor ülhetnek be a Kongresszusi terembe;
  • maximum három vendéget lehet hozni végzősönként;
  • a talár átvétele – az 5000 forintos csekk befizetése és a befizetés igazolása után – a GASZÜ-ben történik (Nacsáné Tímár Györgyi kolléganőnél). A talárt legkésőbb a (sikeres) elméleti záróvizsga napján illetve azt követően vehetik fel az alábbi időpontokban:
Hétfőtől - Csütörtökig: 8.00-11.00 és 14.00-15.30 óra között illetve Pénteken: 8.00-11.00 óra között (DE! Aki messziről jön, az feltétlenül egyeztessen Nacsáné Tímár Györgyi kolléganővel az alábbi elérhetőségeken, hogy véletlenül se jöjjön hiába (e-mail: nacsane@etszk.u-szeged.hu; telefon: +36 (62) 341-435));
  • Az ünnepség ideje alatt és az oklevél átadásáról hivatalos fotós felvételeket készít. Az ünnepség zavartalan lefolytatásának érdekében csak a fotós tartózkodhat a kordonon belül, a színpadon. Az elkészült képeket a Kar weboldaláról bárki letöltheti majd térítésmentesen.

Teendők az oklevélosztó ünnepség után:

• a talárt és sapkát a ruhatárban vissza kell adni, itt kapják kézhez a diploma supplementet és elektronikus leckekönyvüket, valamint alá kell írni az oklevél, oklevél melléklet és az e-index átvételéről szóló nyomtatványt.

Mi a teendő a nyelvvizsgával nem rendelkező végzősöknek?

• A nyelvvizsgával nem rendelkezők 2014. június 27-e után sorszámozott nyomtatványon vehetik át a záróvizsgáról szóló igazolást. Amennyiben személyesen nem tudja átvenni, akkor szabályos (két tanúval aláíratott) meghatalmazással átvehető a Tanoszon. Meghatalmazáshoz formanyomtatvány a Kar weboldaláról érhetik el.
  • Az átvétel előtt kérem, hogy egyeztessen időpontot a Tanulmányi és Oktatásszervezési Iroda munkatársával (62/546-418, 62/546-405).

TANOSZ munkatársai

_MG_4435_230x154.png