ETSZK Hírarchívum  --  ETSZK 2014. Június

Oklevélátadó 2014.

okl_nyito

Oklevélátadó ünnepi tanácsülés - az ünnepségen készült fényképekkel

2014. június 30.

Az SZTE ETSZK Oklevélátadó Ünnepségére 2014. június 27-én került sor a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. Az ünnepségen mintegy 150 végzős vehetett át oklevelet ápoló, gyógytornász, védőnő szakirányon illetve szociális munkás alapszakon.

Végzős hallgatóink oklevelei mellett rektori és kari kitüntetések átadására is sor került.

Rektori elismerésként rektori elismerő oklevelet Dr. Helembai Kornélia főiskolai tanár, tanszékvezető; Discipuli pro Universitate Díjat Csuvik Gábor szociális munka alapszakos hallgató, mesteroktatói címeket pedig Grósz Károlyné, ifjúsági védőnő; Horváth Ádám, intenzív betegellátó szakasszisztens; Joó Magdolna, szociális munkás és Kiss Beatrix, gyógytornász kapott.

A kari kitüntetések közül Szél Éva díjat Rantalné Szabó Márta, mestertanár; Kari Nívódíjat Daru Jánosné, tanulmányi ügyintéző; az "Egészségtudományi és Szociális Képzési Karért" díjat Bársony Jenőné, intézetvezető főnővér míg "Az Év hallgatója" címet Rác Nóra ápoló szakos hallgató vehette át.

A kari szokásoknak megfelelően tanácsülésünk keretében arany illetve gyémánt díszoklevelet vehettek át az 50 illetve 60 évvel ezelőtt intézményünkben végzett védőnők.

A kitüntető címek és díszoklevelek átadása után az egyetem nevében Dr. Szabó Gábor rektor úr köszöntötte a végzős hallgatókat, majd Dr. Barnai Mária dékánasszony ünnepi beszéde következett.

A végzős hallgatók nevében Horváthné Kun Johanna IV. éves védőnő hallgató búcsúzott az Egyetemtől és a Kartól. A végzősök esküjét Páli Katalin Lídia, IV. éves gyógytornász hallgató olvasta fel.

Az Oklevélátadón készült képek elérhetőek: itt

P1210074_230x154.png