ETSZK Hírarchívum  --  ETSZK 2014. Április

TDK 2014. - Egészségtudományi Tagozat

TDK_2014

2014. április 10.

Ebben az évben 2014. április 9-én rendezte meg Karunk a Tudományos Diákköri Konferenciát. A rendezvényen 14 előadást hallgathattunk meg két tagozatra bontva.
Az első tagozatban 5 szociális munkás és 2 védőnő hallgatót (Egészségmagatartás és - fejlesztés Szakcsoport és Alkalmazott Orvostudományi Szakcsoport felkészítése) kísérhettünk figyelemmel. A másik tagozatban 6 gyógytornász és 1 ápoló hallgató előadását követhettük.
Mindegyik előadásról elmondható, hogy nagy igényességgel összeállított munkák. Szemléletes diák, felkészült hallgatók és érdeklődő hallgatóság jellemezte ezt a délutánt. Az előadókat népes oktatói és hallgatói figyelem övezte.

A Konferencia befejezéseként sor került az eredményhirdetésre, ahol több különdíj is kiosztásra került.
Elsőként a Farkasinszky Terézia Alapítvány különdíjait adta át Igazné Dr. Prónai Borbála Csuvik Gábornak és Takó Andrásnak.
Ezt követően a MESZK Csongrád Megyei Területi Szervezet különdíjait adta át Irinyi Tamás. A díjakat Csatlós Renáta, Szalai Zsuzsanna és Varga Edina kapta.

A Kar különdíjait Seres Dóra Katalin és Szabó Kinga közös előadása nyerte, Sigmond Emese, Kormányos Klaudia és Vékony Réka mellett.

A zsűri döntése alapján a következő sorrend alakult ki a két tagozatban:

Egészségtudomány I.
Hős Gábor

II. hely

Csatlós Renáta
III. hely

Szántó Veronika

Egészségtudomány II.

Tyukász Brigitta és Sápi Orsolya

Varga Edina
III. hely

Rozs Tamás

Gratulálunk az összes résztvevőnek!

Sok sikert kívánunk valamennyi helyezést elért hallgatónknak a XXXII. OTDK- ra !

Korábbi cikkünk a témában itt érhető el: link

IMGP1942_230x154.png