ETSZK Hírarchívum  --  ETSZK 2013. Április
ETSZK 2013. Április

emleknap_nyito

A Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar az „SZTE Kutatóegyetemi Kiválósági Központ tudásbázisának kiszélesítése és hosszú távú szakmai fenntarthatóságának megalapozása a kiváló tudományos utánpótlás biztosításával” (TÁMOP-4.2.2/B-10/1-2010-0012) projekt keretében 2013. április 25-én rendezte meg a "Dr. Szél Éva Emléknap"-ot, amelyen egykori főigazgatójára, Dr. Szél Éva professzor asszonyra emlékezett.

2013. április 25.

elo_konyvtar_nyito

2013. április 24-én különleges programmal találkozhatott a szegedi nagyérdemű az Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar jóvoltából: Élő Könyvtár nyílt ugyanis a Temesvári körúti épületben.

2013. április 22.

elo_konyvtar_nyito

Gyere az Élő Könyvtárba, ahol a könyvek beszélnek!

colorful_circles_web

A Colorful Circles meleg és heteroszexuális diákok által létrehozott szervezet "Melegség és média" címmel kerekasztal beszélgetést tart.

Karunk hallgatói sikeresen szerepeltek a 2013. április 2-5. között megrendezett XXXI. OTDK Orvos- és Egészségtudományi Szekciójában

image006_a_230x154.png