ETSZK Hírarchívum  --  ETSZK 2013. Március

XXXI. OTDK

OTDK_nyito

A XXXI. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Orvos- és Egészségtudományi Szekciójának Karunk mellett a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi-, Fogorvostudományi-, Gyógyszerésztudományi Karai adnak otthon.

2013. március 26.

A XXXI. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Orvos- és Egészségtudományi Szekciójának Karunk mellett a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi-, Fogorvostudományi-, Gyógyszerésztudományi Karai adnak otthon 2013. április 2-5. között. A kongresszusra érkező hallgatók az elméleti és klinikai orvostudomány, a fogorvostudomány, gyógyszerésztudomány, valamint az egészségtudomány területén végzett kutatómunkájuk eredményeit fogják bemutatni.

Karunkon az egészségtudomány területén végzett kutatások hallgathatóak meg.

A konferencia programfüzete innen tölthető le (pdf formátumban).
Az egészségtudományi tagozaton elhangzó előadások absztraktjai itt érhetőek el (pdf formátumban).

Helyszíne: SZTE Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar "A" épülete (Temesvári krt. 31.)

Időpontja: 2013. április 3-4.

Bővebb információért kérjük látogassa meg az Orvos- és Egészségtudományi Szekció weboldalát!

image0192_230x154.png