ETSZK Hírarchívum  --  ETSZK 2013. Február

Oklevélátadó Ünnepség az ETSZK-n

webre_oklevelatado

2012. június 29.

Az SZTE ETSZK Oklevélátadó Ünnepségére 2013. február 15-én került sor a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. Az ünnepségen ápoló, gyógytornász és védőnő szakirányon, szociális munkás alapszakon végzett hallgatóink vehették át oklevelüket.

Az egyetem nevében Dr. Szabó Gábor rektor úr köszöntötte a végzős hallgatóinkat, melyet Dr. Barnai Mária dékánasszony ünnepi beszéde követett.

A végzős hallgatók nevében Jakab László IV. éves szociális munka alpaszakos hallgató búcsúzott az Egyetemtől, a Kartól, az oktatóktól. A végzősök esküjét Rádóczi Anett, IV. éves szociális munka alapszakos hallgató olvasta fel.

Karunk és a Kansas állambeli Washburn Egyetem közti Transatlantic Double Degree program keretében Setény Dezső ápoló szakos hallgatónk magyar nyelvű oklevele mellett a Washburn Egyetem által kiállított diplomáját is átvehette.

IMGP1941_230x154.png