ETSZK Hírarchívum  --  ETSZK 2011. Február

Tudományos Diákköri Konferencia

Az SZTE Egészségtudományi és Szociális Képzési Karon 2011. február 10-én megrendezésre került a Tudományos Diákköri Konferencia egészségtudományi szekciójának helyi fordulója.

2011. február 22.

A színvonalas előadások között első helyezést ért el Farkas Dalma és Szerencsés Ferenc, gyógytornász szakirányos hallgatók. Előadásuk címe: Egyensúly és funkcionális paraméterek gyulladásos és degeneratív kórképek a csípőízület érintettsége esetén.

Második helyezett lett Versegi Anikó, szociális munka alapszakos hallgató. Előadása címe: Coming out. Coming out? A leszbikus, meleg, biszexuális és transznemű (LMBT) emberek identitásfejlődése az előítéletek kereszttüzében.

Ők képviselik Karunkat 2011. április 7-9. között, Debrecenben megrendezésre kerülő Országos Tudományos Diákköri Konferencián.

A TDK helyi fordulóján készült képeket a képre kattintva megtekintheti.

TDK_2011

Kep_034_230x154.png